Na rynku druku fleksograficznego istniejemy od ponad 25 lat. W tym czasie z małego, startującego dopiero działu Drukarni Leyko staliśmy się prężnie działającym liderem małopolskiej poligrafii. Z roku na rok poszerzamy naszą ofertę, ponieważ wiemy, że etykiety samoprzylepne w dużej mierze przesądzają o sukcesie produktu u coraz bardziej wymagającego Konsumenta.

Nasz w pełni nowoczesny park maszynowy pozwala nam na jednoczesną szybką realizację wielu zleceń. Możliwości druku takie jak: sitodruk, zadruk etykiety od strony kleju czy etykiety warstwowe, a także uszlachetnienia takie jak: tłoczenie, złocenie i srebrzenie, brokatowanie pozwalają na osiągnięcie innowacyjnych efektów i sprzyjają projektowej kreatywności. Często uważa się, że to design jest kluczowy, aby z powodzeniem konkurować na rynku opakowań, jednak nawet najlepszy projekt, jeśli nie idzie w parze z jakością wykonania, traci na unikatowości.

Dzięki doświadczonej i świadomej procesów poligraficznych kadrze, każdego Klienta otaczamy opieką technologiczną. Stawiamy na obsługę nastawiona na relację i dialog, ponieważ żadna, nawet najnowocześniejsza maszyna nie zastąpi ingerencji człowieka. Klient to dla nas przede wszystkim osoba z realnymi oczekiwaniami, która nadaje sens temu, co robimy.

bg triangle