PRODUKUJEMY ETYKIETY
ORAZ OPAKOWANIA MIĘKKIE

W TECHNICE DRUKU FLEKSOGRAFICZNEGO

bg triangle
sygnatura

Na rynku druku fleksograficznego istniejemy od ponad 25 lat. W tym czasie z małego, startującego dopiero działu Drukarni Leyko staliśmy się prężnie działającym liderem małopolskiej poligrafii. Z roku na rok poszerzamy naszą ofertę, ponieważ wiemy, że etykiety samoprzylepne w dużej mierze przesądzają o sukcesie produktu u coraz bardziej wymagającego Konsumenta.

Nasz w pełni nowoczesny park maszynowy pozwala nam na jednoczesną szybką realizację wielu zleceń. Możliwości druku takie jak: sitodruk, zadruk etykiety od strony kleju czy etykiety warstwowe, a także uszlachetnienia takie jak: tłoczenie, złocenie i srebrzenie, brokatowanie pozwalają na osiągnięcie innowacyjnych efektów i sprzyjają projektowej kreatywności. Często uważa się, że to design jest kluczowy, aby z powodzeniem konkurować na rynku opakowań, jednak nawet najlepszy projekt, jeśli nie idzie w parze z jakością wykonania, traci na unikatowości.

Zobacz
bg triangle

Uszlachetnianie jest to proces nanoszenia podczas druku pewnych substancji mających na celu podniesienie walorów estetycznych projektu. Proponujemy szereg rozwiązań, które poprawią estetykę produktu oraz podkreślą te cechy, które chcieliby Państwo wyróżnić.

Zobacz
sygnatura

Jako drukarnia z wieloletnim doświadczeniem możemy
pochwalić się wieloma wyróżnieniami oraz
certyfikatami.

Zobacz
bg triangle